Wójt Gminy Łabunie zaprasza do składania wniosków za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, a także za osiągnięte wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej.

Czytaj więcej Nagrody Wójta Gminy Łabunie w dziedzinie kultury i sportu – nabór wniosków

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach w 2022 roku będzie wypłacał dodatek osłonowy dla mieszkańców Gminy Łabunie.

Informacje udzielane są pod numerem tel. 84 611 30 08.

Czytaj więcej Złóż wniosek o dodatek osłonowy

Firma SZKOLTEX Daniel Sochacki planuje przeprowadzenie obowiązkowego uzupełniającego szkolenia skierowanego do rolników z Gminy Łabunie w zakresie stosowania środków ochrony roślin (szkolenie chemizacyjne).

Czytaj więcej Zaproszenie na szkolenie

Wójt Gminy Łabunie przypomina, że od 1 lipca 2021 roku każdy właściciel lub zarządca budynku, który posiada źródło ciepła lub spalania paliw o mocy do 1 MW ma obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB).

Czytaj więcej Zostało tylko 6 miesięcy na złożenie deklaracji do CEEB!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemia Zamojska” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy na operacje z zakresu: Wsparcie podejmowania działalności gospodarczej na obszarach wiejskich: forma wsparcia - (premia) w wysokości 80 000 zł.

Czytaj więcej Wsparcie podejmowania działalności gospodarczej na obszarach wiejskich

W czwartek, 6 stycznia w Łabuniach odbył się Wieczór Kolędowy organizowany w ramach ogólnopolskich obchodów Orszaku Trzech Króli.  

Czytaj więcej Wieczór kolędowy w Łabuniach

Gmina Łabunie poszukuje osób, które są w stanie zapewnić bezdomnym zwierzętom dom tymczasowy, w którym zwierzę przebywa przez pewien czas do chwili znalezienia stałego pobytu.

Czytaj więcej Poszukujemy domów tymczasowych dla zwierząt

Kto ma ochotę na zrzucenie zbędnych kilogramów po świętach oraz na wzmocnienie odporności, może w każdej chwili dołączyć na darmowe zajęcia fitness.

Czytaj więcej Bezpłatny fitness dla mieszkańców gminy Łabunie

Koty są samodzielne i czekają na odpowiedzialne osoby, które chętnie podarują im kochający dom.
Zainteresowanych przygarnięciem kociaków prosimy o kontakt 604-085-053.

Czytaj więcej Małe kotki pilnie szukają domu

Przedsiębiorcy z gminy Łabunie mogą zgłaszać się do projektu gospodarczego Marka Lubelskie.

Czytaj więcej Zgłoś swoją firmę do Marki Lubelskie