Dwudziestego października odwiedziły nas przedszkolaki (grupy 3-latków i 4-latków) z Przedszkola w Łabuńkach Pierwszych. Części z maluszków znana jest nasza biblioteka. Mają u nas własne karty biblioteczne, biorą udział w akcji Mała książka wielki człowiek. Odwiedzają nas wraz z rodzicami. Dla części była to pierwsza wizyta w bibliotece.

Czytaj więcej Lekcje biblioteczne dla najmłodszych

Zwracamy się z gorącym apelem do naszych mieszkańców i innych osób, którym nie są obojętne losy bezdomnych zwierząt o pomoc w znalezieniu domu dla trzech kotów.

Czytaj więcej Poszukiwane osoby chętne do adopcji.

Zapraszamy całe rodziny na familijny rajd pieszy "Szlakiem pamięci Niepodległej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Najpierw odwiedzimy miejsca pamięci, potem ogrzejemy się przy ognisku. Zapisy już ruszyły.

Czytaj więcej Zapraszamy na rodzinny rajd pieszy “Szlakiem pamięci Niepodległej”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łabuniach w związku z ogłoszonym przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej Programem „Opieka wytchnieniowa” – edycja 2022, prosi o kontakt osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia.

Czytaj więcej Opieka wytchnieniowa – edycja 2022

Wójt Gminy Łabunie informuje, że nadal można składać deklaracje uczestnictwa w projekcie pn.: „Energia słoneczna na terenie Gminy Łabunie".

Czytaj więcej Energia słoneczna na terenie Gminy Łabunie

Lubisz piłkę nożną? Namów kolegów lub poznaj nowych znajomych. Dołącz do sportowej drużyny Sparty Łabunie.

Czytaj więcej Dołącz do Akademii Sparty

Urząd Gminy w Łabuniach pilnie poszukuje właściciela psa.
Pies został zgłoszony w miejscowości Łabuńki Pierwsze.
Osoby, które mogą wiedzieć do kogo należy zwierzę bardzo prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Łabunie (84) 611-60-25

Czytaj więcej Pilnie poszukiwany właściciel psa

W sobotę, 9 października 2021 r. w Ciechanowie odbył się XI Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa. Nasza czteroosobowa reprezentacja wywalczyła cztery pierwsze miejsca i jedno trzecie.

Czytaj więcej Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanowa